Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

UNIgastro Sp. z o.o.
ul. Międzyleska 6c
50-514 WROCŁAW

NIP: PL 899 287 46 27
REGON: 385292790
KRS: 0000819754, WR.VI NS-REJ.KRS

Dział handlowy:

  • Arkadiusz Przybyszewski  
    tel: 500 160 921
    arek@unigastro.pl

  • Beata Olszak  
    tel: 500 160 920
    beata@unigastro.pl

  • Dorota Multan  ZAMÓWIENIA INTERNETOWE
    tel: 572 727 992
    dorota@unigastro.pl

  • Ewa Mieczkowska  
    tel: 500 160 922
    ewa@unigastro.pl

  • Marek Mioduszewski 
    tel: 500 160 923
    marek@unigastro.pl

  • Michał Szmidt-Puć  
    tel: 512 388 454
    michal@unigastro.pl

  • Rafał Banach 
    tel: 500 160 927
    rafal@unigastro.pl

  • Wiktoria Gajdasz   
    tel: 500 160 920
    wiktoria@unigastro.pl

Dział zamówień publicznych:

  • Monika Czyżewska
    tel: 71 337 33 23
    tel: 572 727 993
    monika@unigastro.pl

 

Wyposażenie sklepów - branża retail:

  • Grzegorz Buchowski
    tel: 506 995 622
    grzegorz@unigastro.pl

 

Księgowość i finanse:

  • Paulina Banach
    tel: 500 160 925
    paulina.unigastro@gmail.com

REKLAMACJE:

  • Gabriela Goraj
    tel: 506 995 693
    reklamacje@unigastro.pl

Serwis i części:

  • Arkadiusz Wierzowiecki
    tel: 500 160 926
    serwis@gastrokom.pl

 

Biuro obsługi klienta

Tel: 713373323

E-mail: SKLEP@UNIGASTRO.PL

Informacja dodatkowa:

Pełna nazwa: UNIgastro Sp. z o.o.

Adres: Międzyleska 6C, 50-514 Wrocław (POLSKA)

Właściciel sklepu

UNIGASTRO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Międzyleska, 6c

, 50-514 WROCŁAW

(POLSKA)

NIP: 899 287 46 27

REGON: 385292790

Informacja dodatkowa: 0000819754

Numer konta do wpłat: 10 1090 2486 0000 0001 1803 1112

Nasz bank: Santander Bank Polska

Odwiedź jeden z naszych sklepów

Jeśli sam chcesz odebrac zamówienie lub obejrzeć nasz asortyment, możesz to zrobić w jednym z wielu naszych sklepów. Sprawdz adresy i godziny dostaw, aby wybrać sklep, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zobacz nasze sklepy
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej w naszym komunikacie dotyczącym zmian (RODO). Strona korzysta także z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel