Darmowa dostawa od 1 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kariera w UNIGASTRO

Sprawdź aktualne oferty pracy.
Dołącz do naszego zespołu!

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem i kompletnymi zasobami sprzętowymi.

Od ponad 20 lat realizujemy dla naszych Klientów inwestycje w zakresie wyposażenia hoteli i obiektów gastronomicznych.

Realizujemy kompleksowe dostawy oraz montaż profesjonalnych urządzeń, mebli i akcesoriów gastronomicznych. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz stacjonarną w dobrze wyposażonym, nowoczesnym salonie sprzedaży we Wrocławiu.

Listę aktualnych ogłoszeń znajdziesz poniżej. Na wszystkie stanowiska można aplikować wysyłając swoje zgłoszenie na adres: praca@unigastro.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UNIGASTRO SP Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Międzyleska 6c (50-514), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: sklep@unigastro.pl

Specjalista ds. obsługi klienta - sprzęt gastronomiczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów, wprowadzanie i wystawianie faktur, WZ itp.
  • Przyjmowanie zamówień oraz obsługa kontrahentów
  • Realizowanie zamówień Klientów,
  • Dbanie o jakość ekspozycji towaru
  • Wykonywanie bieżących obowiązków biurowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji wewnątrz i na zewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw programu Subiekt
  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • Znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi programów komputerowych usprawniających pracę
  • Umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i rozwiązywanie sytuacji konfliktowych
  • Zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Praca na pełny etat (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Przedstawiciel handlowy - branża HoReCa

  • Aktywnie nawiązywanie kontaktów z Klientami w zakresie sprzętu gastronomicznego
  • Poszukiwanie szans sprzedażowych, poprzez prawidłowe identyfikowanie potrzeb Klientów
  • Obsługa obecnych klientów firmy, utrzymywanie dobrych realizacji
  • Podejmowanie negocjacji oraz zawieranie umów
  • Tworzenie ofert cenowych
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami firmy
  • Udział w szkoleniach produktowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Zdolność nawiązywania kontaktów, budowania relacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności EXCEL)
  • Samodzielność w działaniu,
  • Znajomość branży HoReCa będzie dodatkowym atutem

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowym
  • Samochód służbowy do dyspozycji
  • Pracę w zgranym zespole i wsparcie zarządu w podejmowanych działaniach

Serwisant / monter urządzeń gastronomicznych

  • Diagnostyka oraz naprawa urządzeń gastronomicznych
  • Instalacja sprzętu gastronomicznego, kalibracja urządzeń
  • Szkolenia z zakresu prawidłowej obsługi urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Współpraca z koordynatorem działu serwisu,
  • Realizowanie napraw stacjonarnie w siedzibie oraz u Klientów firmy na terenie Dolnego Śląska

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Doświadczenia w obszarze urządzeń gastronomicznych / AGD
  • Znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych oraz hydraulicznych
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Uprawnienia gazowe będą dodatkowym atutem

  • Pracę w stabilnej firmie, w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwinięcia praktycznych umiejętności,
  • Szkolenia techniczne oraz produktowe
  • Zapewniamy wszystkie narzędzia, niezbędne do komfortowej pracy na stanowisku serwisanta
  • Adekwatne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zamknij
pixel